Ćwiczenia na powiększenie penisa


Zanim zaczniesz ćwiczyć dobrze by było zaopatrzyć się w środek nawilżający. Są one dostępne w szerokim asortymencie w każdej aptece. Stosowanie takiego środka zapobiegnie obtarciom oraz w znaczny sposób może ułatwić robienie podanych ćwiczeń. Środek nie musi być jakiś specjalny, równie dobrze może to być wazelina czy tłusty krem. Pamiętaj o tym, aby zarówno Twój penis jak i dłonie były mocno nasmarowane. Gdy ćwiczenia będziesz wykonywał pod prysznicem możesz narządy oraz dłonie mocno namydlić.

Pierwszym krokiem jaki powinieneś wykonać podczas przystąpienia do ćwiczeń to ciepły kompres. Okładaj nim swojego penisa. Co prawda nie ma to żadnego wpływu na wzrost penisa, ale pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne. Dzięki temu dopływa do niego znacznie więcej krwi w tym samym czasie. Kompres możesz zrobić z ręcznika zmoczonego w ciepłej wodzie lub oblewać go strumieniem ciepłej wody z prysznica. Woda powinna być ciepła, ale nie powinna Cię parzyć. Pobudzenie krążenia i zwiększenie temperatury będzie bardzo pomocne. Zawsze przed zrobieniem kompresu sprawdzaj temperaturę wody i ręcznika aby uniknąć oparzenia. Ta kuracja powinna trwać mniej więcej 5 minut. Nie powinieneś zbytnio podgrzewać jąder ponieważ pracują one dobrze w temperaturze niższej niż temperatura ciała. To właśnie dlatego umieszczone są na zewnątrz organizmu mężczyzny.

Pierwsze ćwiczenie jakie powinieneś wykonać to rozciąganie. Po dłuższym czasie technika ta pomaga wydłużyć penisa. Wykonując to ćwiczenie Twój penis nie powinien być w czasie wzwodu. Kiedy jest wiotki działa najlepiej. Penisa powinieneś objąć w trzy pierwsze palce z drugiej strony podtrzymując go kciukiem. Gdy uchwyt jest dobry możesz zacząć lekko rozciągać swojego penisa. Rozciąganie nie powinno powodować bólu. Powiększanie penisa jest procesem długotrwałym więc nie oczekuj efektów już po kilku dniach. Przy rozciąganiu nie działaj szybkimi ruchami. Należy się zatrzymać w momencie rozciągnięcia i przytrzymać na 20 sekund. Powtórz to ćwiczenie kilkanaście razy. Po zakończeniu ćwiczenia potrząśnij swoim przyrodzeniem po to aby przywrócić w nim pełne krążenie.

Ćwiczenie to wykonuj kilka razy codziennie i najlepiej każdego dnia. Jeżeli wykonywanie tego ćwiczenia powoduje u Ciebie erekcję powinieneś przerwać i wznowić gdy erekcja ustąpi.

Kolejne ćwiczenie polega na wzmacnianiu mięśnia Kegla. Mięsień ten znajduje się w okolicach gruczołu prostaty. Mięsień ten pozwala Ci poruszać penisem podczas jego wzwodu oraz wstrzymywać mocz kiedy go oddajesz. Co prawda ćwiczenie to nie ma wpływu na wzrost penisa, ale pomaga utrzymać wytrysk. Umiejętność utrzymania wytrysku może być znacznie ważniejsza od wielkości penisa ponieważ po odpowiednim treningu będziesz mógł kochać się z kobietą tak długo jak tylko będziesz chciał. Ćwiczenia na mięśnie kegla są bardzo proste. Wystarczy tylko napinać go i puszczać. Z czasem długość skurczu możesz wydłużyć. Gdy będziesz potrafił utrzymać skurcz mięśnia kegla 2 minuty rezultaty będą już widoczne. Wykonywanie tego ćwiczenia jest o tyle ułatwione, że wykonywanie go jest bardzo dyskretne. Możesz to robić w pracy, jadąc autobusem czy stojąc i rozmawiając z kimś.

Kolejne ćwiczenie to tak zwane dojenie. Technika ta wywodzi się z Arabii gdzie znana jest od wielu lat. Młodzieńcy arabscy ćwiczyli w ten sposób swojego penisa i po kilku latach osiągali świetne efekty. Oto jak należy wykonywać to ćwiczenie aby powiększyć swojego penisa. Wykonywanie tego ćwiczenia przypomina dojenie. Złap swojego penisa palcem wskazującym i kciukiem. Powinieneś zacząć od podstawy prącia. Następnie przesuwaj okrąg stworzony z palców w kierunku żołędzia. Gdy dojedziesz do główki zatrzymaj się i w tym samym momencie chwyć penisa u podstawy drugą dłonią i wykonaj to ćwiczenie tak samo jak wcześniej. W ćwiczeniu tym chodzi o to, żeby przesuwać krew do główki. Ćwiczenie do wydłuża penisa i jednocześnie powoduje, że Twój żołądź robi się większy. Przed jego wykonaniem dobrze jest nasmarować penisa tak jak to zostało opisane w poprzednim ćwiczeniu. Dojenie wykonuj około 30 minut dziennie.

Powiększ Penisa Nawet o 7,5 cm - Kliknij Tutaj