Pogrubianie penisa


Pogrubienie penisa najczęściej odbywa się za pomocą ingerencji chirurgicznej. Jest to bardzo szybki zabieg a efekty są natychmiastowe. Pogrubianie penisa automatycznie powoduje jego optyczne powiększenie. W zasadzie to podczas stosunku nie chodzi o długość, ale o grubość ponieważ wtedy penis ma lepszą styczność ze ściankami pochwy i lepiej je stymuluje.

Pogrubienie penisa najczęściej wykonuje się w dwóch wersjach. Pierwsza z wersji to pogrubienie przy pomocy tkanki tłuszczowej pobranej z innej części ciała. Pierwszy tego typu zabieg wykonano na początku lat 90-tych. Ta metoda jest nadal bardzo często stosowana mimo, że od tamtego czasu w zakresie powiększania penisa wiele się zmieniło i odkryto nowe metody. Jak wygląda taki zabieg? Otóż tkankę tłuszczową, która zostanie wszczepiona pod skórę penisa pobiera się z brzucha albo uda. Po wykonaniu tego zabiegu możliwy jest efekt nawet do 50% w obwodzie. Część komórek tłuszczowych zniknie jednak zwykle 80% z nich pozostanie na swoim miejscu na długie lata. Po upływie dłuższego czasu podczas erekcji wczepiona tkanka może się różnić twardością on naturalnej tkanki gąbczastej, która tworzy penis.

Kolejną opcją pogrubiania penisa jest pogrubienie go przy pomocy specjalnego żelu. Efekty są takie same jak przy metodzie z tłuszczem jednak żel po dłuższym czasie wygląda znacznie lepiej. Jest jeszcze jeden wielki plus - otóż przy metodzie żelowej nie ma mowy o ingerencji w Twoje ciało i pobieranie tkanek. Gdy wykonuje się ten zabieg znieczulenie dawane jest tylko na penisa. W ten sposób pacjent widzi jaka ilość żelu jest wstrzykiwana i jeżeli uzna, że dana ilość jest dla niego odpowiednia może zaprzestać dalszego wstrzykiwania.

Po wykonaniu zarówno jednego jak i drugiego zabiegu specjaliści zalecają wstrzemięźliwość seksualną przez co najmniej dwa tygodnie. To jaki będzie efekt końcowy zależy również od tego jak pracuje organizm pacjenta. Jeżeli jest on zdrowy, nie ma przewlekłych chorób efekty powinny być niezwykłe.

Powiększ Penisa Nawet o 7,5 cm - Kliknij Tutaj