Powiększenie chrurgiczne penisa


Chirurgiczne wydłużanie penisa polega na tym aby jego część wewnętrzną, znajdującą się w ciele mężczyzny wysunąć poza ciało mężczyzny. W ciele mężczyzny znajduje się nawet do 10cm prącia, które połączone jest na poziomie wewnętrznym do kości łonowej. Operacja ta jest prosta i wykonanie jej nie trwa dłużej niż 2 godziny. Operacja jest całkowicie bezpieczna, jednak dla bezpieczeństwa pacjenta zazwyczaj stosuje się narkozę. Podczas zabiegu nie robi się znaczących blizn. Dlatego praktycznie po operacji nie ma najmniejszego śladu.

Efekty jakie możesz uzyskać po takim zabiegu mogą być różne. To ile prącia można wysunąć zależy od indywidualnej anatomicznej budowy ciała. W momencie gdy penis jest wiotki natychmiast widoczny jest efekt rzędu 3cm. Sytuacja wygląda nieco inaczej gdy prącie jest w stanie wzwodu i wynosi około 1,5cm. Warto się więc zastanowić czy gra jest warta świeczki. Dzięki regularnym ćwiczeniom i zażywaniem preparatu xtra size Twój penis osiągnie podobne wymiary. Preparat jest całkowicie bezpieczny i zdecydowanie tańszy niż zabieg, który i tak nie daje Ci gwarancji.

Przed zabiegiem żadna klinika nie jest w stanie zagwarantować Ci jakie uzyskasz efekty wydłużenia w stanie wzwodu. Istnieje pewien mały odsetek mężczyzn, u których po zabiegu nie ma żadnych efektów.

Po operacji szwy zdejmuje się po około tygodniu jednak pacjent może opuścić klinikę zazwyczaj na drugi dzień. Jeżeli chcesz aby efekty były jeszcze lepsze możesz stosować opisane wcześniej ćwiczenia lub zastosować urządzenia obciążające penisa pomagające go wydłużyć. Bardzo ważną rzeczą jest to, aby po zabiegu wstrzymać się od współżycia na co najmniej miesiąc.

Koszt zabiegu wydłużającego penisa kosztuje w granicach między 3 do 4 tysięcy złotych.

Powiększ Penisa Nawet o 7,5 cm - Kliknij Tutaj