Przedłużenie penisa


Mężczyzna najlepiej czuje się w roli dobrego i spełnionego zawodowo, ale przede wszystkim erotycznie człowieka. Jeśli jego życie erotyczne jest pełne niespodzianek, uniesień i obopólnego zadowolenia, wówczas, wszystko to przekłada się na jego aktywność zawodową oraz ogólną satysfakcję z życia.

Często jednak mężczyźni zaczynają wmawiać sobie, że nie są wystarczająco dobrymi kochankami i że ich partnerki przez to cierpią. Wmawiają sobie dodatkowo, że powodem nudy w łóżku są właśnie oni a głównie ich mało atrakcyjny atrybut prawdziwego mężczyzny i wyśmienitego kochanka. Decydują się wówczas najczęściej na przedłużanie penisa. Metod na przedłużanie penisa istnieje naprawdę wiele - od tych najmniej szkodliwych, czyli naturalnych ćwiczeń aż po te bardziej inwazyjne, czyli zabiegi chirurgiczne mające na celu przedłużenie członka do rozmiarów jakie zażyczy sobie pacjent.

Jednym z bardziej modnych sposobów na szybkie uzyskanie zaskakujących rezultatów mających na celu przedłużenie członka, jest tak zwany Andro-Penis. Jest to małe, proste w użyciu urządzenie, które pozwala na kontrolowane rozciąganie penisa. Inaczej określane jest ono po prostu, jako przedłużacz penisa. Urządzenie składa się z dwóch prętów, wykonanej z plastiku obręczy oraz opaski podtrzymującej członka. Długość prętów jest regulowana, dzięki czemu "pacjent" samodzielnie może regulować siłę, z jaką urządzenie będzie działało.

Cały zabieg jest bezbolesny, a jak twierdzą mężczyźni, którzy już spróbowali tego wynalazku, efekty są nie tyle zadowalające, co naprawdę widoczne gołym okiem i to w dość krótkim czasie. Najważniejsza jest tutaj systematyczność, bo bez niej niestety całe starania idą na marne. Urządzenia należy używać przez 4 do 6-ciu godzin dziennie.

Urządzenie przybyło do nas z zagranicy a dokładniej mówiąc z Turynu. Andro - Penis pozwala uniknąć nieprzyjemnego oraz nie zawsze bezpiecznego czy też skutecznego chirurgicznego przedłużania członka.

Na takie skuteczne rozwiązanie oczekiwało dość długo wielu mężczyzn, którzy nie potrafili zaakceptować, faktu, iż z wiekiem ich ciało - w tym także właśnie penis - zmienia swoją objętość oraz wielkość. Dzięki temu odkrywczemu urządzenie życie erotyczne wielu mężczyzn może wrócić do normy.

Urządzenie jest już dość powszechnym na rynku akcesoriów erotycznych przedmiotem, dzięki któremu przedłużanie penisa jest już teoretycznie w zasięgu każdego, cierpiącego z powodu za małego członka, mężczyzny.

Można sobie jedynie zadać pytanie, czy rzeczywiście mężczyznom potrzebne są tego typu urządzenia? Czy muszą się oni w tak sztuczny sposób dowartościowywać by udowodnić ukochanej kobiecie - partnerce, swoją męskość?

Powiększ Penisa Nawet o 7,5 cm - Kliknij Tutaj