Wydłużanie penisa


Członek to jak wiadomo powszechnie największy atrybut męskości, wokół którego krąży cała masa różnego rodzaju mitów i nieprawdziwych stwierdzeń. Jednym z nich jest przekonanie, iż im mniejszy członek, tym mniejsza przyjemność z seksu zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Nie jest to prawdą i nie bardzo wiadomo skąd biorą się tego typu mity, jednakże są one na tyle skuteczne, że bardzo wielu mężczyzn decyduje się na operacyjne - chirurgiczne przedłużanie penisa. Co jednak jest ciekawe tak naprawdę mało, która kobieta interesuje się wymiarami, kształtem czy też grubością członka swojego partnera, jednakże panowie twierdzą zgoła inaczej.

Coraz więcej klinik chirurgicznego poprawiania urody odwiedzają … mężczyźni. Nie poprawiają jednak oni swojego nosa czy podbródka. Dla nich najważniejszą sprawą jest wydłużenie penisa, bo jak twierdzą, jest zbyt mały, nieatrakcyjny a przez to nie są dobrymi kochankami i nie są cenieni przez swoje partnerki.

Panowie decydujący się na tak drastyczne posunięcia, niestety nie są do końca świadomi tego jakim zagrożeniem jest dla nich tego typu operacja czy też ingerencja chirurgiczna, a ryzyko jest naprawdę ogromne. Najczęstszymi efektami nieudanego zabiegu są liczne blizny, zniekształcenia a nawet utrata czucia w skutek przecięcia nerwów. Bardzo często efekt jest zupełnie odwrotny od oczekiwanego: członek zaczyna się kurczyć.

Mimo tak ogromnego ryzyka, osób zdecydowanych na zabieg nie brakuje a wręcz przybywa ich lawinowo. Panowie są, bowiem przekonani, że to właśnie rozmiar - długość członka - sprawi i stanie się gwarancją ich powodzenia w miłości oraz ich atrakcyjności dla pań. Nie przekonuje ich nawet to, że specjaliści, czyli urolodzy czy seksuolodzy zdecydowanie odradzają tego typu zabiegi, wskazując na ich niedoskonałość oraz wysoką szkodliwość. Ważnym bowiem aspektem jaki podkreślają specjaliści, wiążącym się z zabiegiem jest fakt, iż po takim zabiegu, członek traci swoją stabilność, przez co w czasie erekcji nie unosi się wcale.

Zabieg chirurgiczny, jakim jest wydłużanie penisa to, co prawda dość popularna metoda na przywrócenie atrakcyjności mężczyźnie, ale nie jest ona zalecana zdrowym panom, którzy jedynie ze względów estetycznych i swoich nieuzasadnionych przekonań, decydują się na tak drastyczne posunięcie. Jest ona wskazana zaś w momencie, kiedy wyraźne zniekształcenia członka uniemożliwiają współżycie.

Rozważania, jakie do tej pory przedstawiłam, zdają się świadczyć, o tym, iż nie tylko kobiety ale również mężczyźni bywają bardzo próżni i dla uatrakcyjnienia swojej urody są w stanie zrobić naprawdę wiele, nie zważając przy tym na skutki czy efekty uboczne swoich decyzji.

Powiększ Penisa Nawet o 7,5 cm - Kliknij Tutaj